Zespoły Pracowników Socjalnych

Zasady korzystania z pomocy, patrz: Poradnictwo socjalne

 

 

ZPS Nr 1

ul. Mieszka I 8c

85 748-20-27

85 748-20-28

85 748-20-57

ZPS Nr 2

ul. Siewna 2

85 653-85-20

85 653-85-21

85 653-85-22

85 675-12-71

85 675-12-72

ZPS Nr 3

ul. Sienkiewicza 53

85 653-86-63

85 653-86-64

85 653-86-65

85 743-54-02

ZPS Nr 4

ul. Radzymińska 16

85 662-88-01

85 662-88-02

85 662-88-09

85 652-69-02

ZPS Nr 5

ul. Gen. Józefa Hallera 8

85 653-23-04

85 653-23-05

85 654-02-05

85 654-02-49

ZPS Nr 6

ul. Gen. Józefa Bema 2

85 742-29-47

85 742-29-67

85 742-29-74

85 747-03-10

85 747-03-83

ZPS Nr 7

ul. Storczykowa 5

85 652-51-78

85 654-69-76

85 654-69-77

85 654-69-78

85 661-03-21

85 661-03-22

ZPS Nr 8

ul. Swobodna 24

85 653-23-02

85 653-23-07

85 653-23-69

85 662-00-77

85 662-00-80

85 662-88-00

ZPS Nr 11

d. s. bezdomnych

(obszar całego miasta)

____________________

d. s cudzoziemców
(obszar całego miasta)

ul. Biała 13/33

85 653-73-56

85 688-63-92

85 688-63-93

___________________

85 688-63-92

85 740-60-78

85 733-08-93

Aby sprawdzić, który Zespół Pracowników Socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku (ZPS) obejmuje swoim terenem działania Twoją ulicę, kliknij odpowiednią literę (pierwsza litera nazwy Twojej ulicy):            

  
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  

M  N  O  P  R  S  Ś  T  U  W  Z  Ź  Ż

1-9 ↑

11 Listopada ZPS Nr 6
42 Pułku Piechoty ZPS Nr 2

A ↑

Agatki ZPS Nr 2
Agawy ZPS Nr 1
Akacjowa ZPS Nr 5
Akademicka ZPS Nr 6
Aksamitna ZPS Nr 8
Albatrosa ZPS Nr 1
Aleja 1000-lecia PP ZPS Nr 4
Aleja Niepodległości ZPS Nr 7
Aleja Piłsudskiego parzyste nr 2 – 6 nieparzyste nr 3 – 7 ZPS Nr 4
Aleja Piłsudskiego parzyste nr 8 – 44 nieparzyste nr 9 – 21 ZPS Nr 3
Aleja Solidarności ZPS Nr 8
Algebraiczna ZPS Nr 1
Aliny ZPS Nr 2
Ananasowa ZPS Nr 1
Andromedy ZPS Nr 7
Andrukiewicza ZPS Nr 1
Angielska ZPS Nr 6
Anny Jagiellonki ZPS Nr 2
Antoniewicza ZPS Nr 2
Antoniuk Fabryczny ZPS Nr 8
Antoniukowska ZPS Nr 8
Armatnia ZPS Nr 3
Armii Krajowej ZPS Nr 7
Arktyczna ZPS Nr 5
Arnikowa ZPS Nr 1
Artyleryjska ZPS Nr 4
Asnyka Adama ZPS Nr 4
Astronautów ZPS Nr 8
Astrów ZPS Nr 1
Atłasowa ZPS Nr 8
Augustowska ZPS Nr 1
Azaliowa ZPS Nr 1

B ↑

Bacewicz ZPS Nr 2
Bacieczki do ul. J. P. II ZPS Nr  8
Bacieczki od nr 219 do końca ZPS Nr 7
Baczyńskiego ZPS Nr 2
Bagienna ZPS Nr 2
Bagnowska ZPS Nr 2
Bagnówka - Kolonia ZPS Nr 2
Bajeczna ZPS Nr 1
Balladyny ZPS Nr 2
Bałtycka ZPS Nr 7
Banachiewicza ZPS Nr 2
Baranowicka ZPS Nr 1
Bartnicza ZPS Nr 1
Barszczańska ZPS Nr 7
Baśniowa ZPS Nr 2
Batalionów Chłopskich ZPS Nr 7
Batorego ZPS Nr 2
Bażantarska ZPS Nr 6
Bednarska ZPS Nr 1
Belgijska ZPS Nr 7
Bema ZPS Nr 6
Berberysowa ZPS Nr 1
Berezyńska ZPS Nr 2
Biała ZPS Nr 3
Białkowskiego ZPS Nr 2
Białostoczek ZPS Nr 4
Białoruska ZPS Nr 7
Białowieska ZPS Nr 1
Białówny (dr. Ireny Białówny) ZPS Nr 3
Biebrzańska ZPS Nr 2
Bielska ZPS Nr 4
Bitwy Białostockiej ZPS Nr 4
Blokowa ZPS Nr 8
Błękitna ZPS Nr 2
Bł. Ks. Michała Sopoćki (od torów kolejow. do ulicy Radzymińskiej) ZPS Nr 4
Bł. Ks. Michała Sopoćki (od ul. Swiętokrzyskiej do torów kolejowych) ZPS Nr 8
Boboli ZPS Nr 7
Bobrów ZPS Nr 1
Bociania ZPS Nr 1
Boczna ZPS Nr 2
Bogusławskiego Wojciecha ZPS Nr 2
Boh. Monte Cassino ZPS Nr 4
Bohaterów Getta ZPS Nr 3
Bohuna ZPS Nr 5
Borsucza ZPS Nr 1
Boruty ZPS Nr 2
Botaniczna ZPS Nr 4
Boya-Żeleńskiego ZPS Nr 2
Bracka ZPS Nr 1
Branickiego ZPS Nr 1
Brańska ZPS Nr 1
Braterska ZPS Nr 6
Bratkowa ZPS Nr 7
Brodowicza Zygmunta ZPS Nr 2
Broniewskiego ZPS Nr 8
Browarowa ZPS Nr 1
Brukowa ZPS Nr 4
Brylantowa ZPS Nr 2
Brzechwy ZPS Nr 2
Brzegowa ZPS Nr 1
Brzeska ZPS Nr 4
Brzoskwiniowa ZPS Nr 1
Brzostowskiego ZPS Nr 2
Brzozowa ZPS Nr 5
Budowlana ZPS Nr 8
Bukowa ZPS Nr 5
Bukowskiego ZPS Nr 2
Bukszpanowa ZPS Nr 1
Bulwary Ireny Sendlerowej ZPS Nr 3
Bulwary ks. Stanisława Hałko ZPS Nr 4
Bułgarska ZPS Nr 6
Bursztynowa ZPS Nr 2
Buska ZPS Nr 4
Busolowa ZPS Nr 1
Bydgoska ZPS Nr 6
Bystra ZPS Nr 8
Bystrzycka ZPS Nr 2

C ↑

Cała ZPS Nr 1
Cedrowa ZPS Nr 5
Celownicza ZPS Nr 6
Cementowa ZPS Nr 6
Ceramiczna ZPS Nr 1
Chabrowa ZPS Nr 2
Chełmońskiego ZPS Nr 2
Chełmska ZPS Nr 6
Chętnika ZPS Nr 2
Chłodna ZPS Nr 5
Chłopska ZPS Nr 2
Chmielna ZPS Nr 4
Chmielowa ZPS Nr 5
Chodkiewicza ZPS Nr 2
Chopina ZPS Nr 2
Choroszczańska ZPS Nr 8
Chorwacka ZPS Nr 7
Chrobrego ZPS Nr 1
Ciasna ZPS Nr 2
Cicha ZPS Nr 2
Ciechanowska ZPS Nr 6
Cienista ZPS Nr 1
Cieplińskiego ZPS Nr 2
Ciepła ZPS Nr 4
Ciesielska ZPS Nr 1
Cieszyńska ZPS Nr 6
Ciołkowskiego ZPS Nr 1
Cisowa ZPS Nr 5
Cukiniowa ZPS Nr 1
Cumownicza ZPS Nr 1
Cyfrowa ZPS Nr 1
Cygańska ZPS Nr 6
Cypiska ZPS Nr 2
Cyprysowa ZPS Nr 5
Cyrkoniowa ZPS Nr 2
Cytrusowa ZPS Nr 1
Cytrynowa ZPS Nr 1
Czackiego ZPS Nr 6
Czarna ZPS Nr 6
Czarnej Hańczy ZPS Nr 2
Czarnieckiego ZPS Nr 2
Czereśniowa ZPS Nr 1
Czerwonego Kapturka ZPS Nr 2
Czeska ZPS Nr 7
Częstochowska ZPS Nr 3
Czysta ZPS Nr 3

D ↑

Daktylowa ZPS Nr 5
Daleka ZPS Nr 2
Daliowa ZPS Nr 1
Dąbrowskiego Jana Henryka ZPS Nr 4
Dąbrowskiej Marii ZPS Nr 4
Depowa ZPS Nr 6
Deszczowa ZPS Nr 1
Dębowa ZPS Nr 5
Długa ZPS Nr 8
Dobra ZPS Nr 2
Dodatnia ZPS Nr 1
Diamentowa ZPS Nr 2
Dojlidy Fabryczne ZPS Nr 1
Dojlidy Górne ZPS Nr 1
Dojlidzka ZPS Nr 1
Dojnowska ZPS Nr 1
Dokerów ZPS Nr 1
Dolina Stawów ZPS Nr 1
Dolistowska ZPS Nr 2
Dolna ZPS Nr 5
Domeyki ZPS Nr 2
Domki Jowisza ZPS Nr 8
Dożynkowa ZPS Nr 2
Drewniana ZPS Nr 1
Drzewna ZPS Nr 1
Drzymały Wojciecha ZPS Nr 2
Dubois ZPS Nr 6
Dunikowskiego Xawerego ZPS Nr 2
Duńska ZPS Nr 7
Dworska ZPS Nr 8
Dyngusowa ZPS Nr 2
Dywizjonu 303
Działkowa ZPS Nr 8
Dziecinna ZPS Nr 8
Dzielna ZPS Nr 6
Dziesięciny ZPS Nr 5
Dzwonkowa ZPS Nr 1
Dźwińska ZPS Nr 2

E ↑

Ekologiczna ZPS Nr 6
Edukacyjna ZPS Nr 1
Elektronowa ZPS Nr 8
Elektryczna ZPS Nr 1
Elewatorska ZPS Nr 7
Esperantystów ZPS Nr 8
Estońska ZPS Nr 7

F ↑

Fabryczna parzyste nr 2 - 50 nieparzyste nr 1 – 67 ZPS Nr 4
Fabryczna parzyste od nr 52 nieparzyste od nr 69 ZPS Nr 2
Falowa ZPS Nr 1
Familijna ZPS Nr 2
Fiedorowicza ZPS Nr 8
Figowa ZPS Nr 5
Fińska ZPS Nr 7
Fiołkowa ZPS Nr 1
Folwarczna ZPS Nr 1
Francuska ZPS Nr 7
Fredry ZPS Nr 2
Fregatowa ZPS Nr 1
Funkcyjna ZPS Nr 1

G ↑

Gajcego Tadeusza Stefana ZPS Nr 4
Gajowa ZPS Nr 5
Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa ZPS Nr 4
Gdańska ZPS Nr 1
Gedymina ZPS Nr 2
Gen. Andersa: parzyste do nr 38, nieparzyste do nr 57 ZPS Nr 2
Gen. Andersa: parzyste od nr 40 do końca, nieparzyste od nr 59 do końca ZPS Nr 4
Gen. Kleberga ZPS Nr 8
Gen. Okulickiego ZPS Nr 8
Gen. St. Maczka ZPS Nr 5
Gen. Sosabowskiego ZPS Nr 2
Geometryczna ZPS Nr 1
Geodetów ZPS Nr 2
Gerberowa ZPS Nr 1
Giżycka ZPS Nr 4
Gliniana ZPS Nr 2
Gliwicka ZPS Nr 1
Glogera Zygmunta ZPS Nr 2
Głowackiego ZPS Nr 8
Gminna ZPS Nr 1
Gnieźnieńska ZPS Nr 6
Gogola ZPS Nr 2
Gołdapska ZPS Nr 4
Gołębia ZPS Nr 6
Gospodarska ZPS Nr 1
Goszczyńskiego ZPS Nr 2
Gościnna ZPS Nr 2
Goździkowa ZPS Nr 1
Górna ZPS Nr 1
Górnicza ZPS Nr 1
Grabowa ZPS Nr 1
Grabowskiego ZPS Nr 8
Gradowa ZPS Nr 2
Grajewska ZPS Nr 3
Grażyny ZPS Nr 6
Grecka ZPS Nr 7
Grochowa ZPS Nr 3
Grodzieńska ZPS Nr 4
Gromadzka ZPS Nr 8
Grota Roweckiego ZPS Nr 2
Grottgera ZPS Nr 1
Gródecka ZPS Nr 1
Gruntowa ZPS Nr 4
Grunwaldzka ZPS Nr 6
Grzeczna ZPS Nr 7
Grzybowskiego ZPS Nr 7
Gwiazdkowa ZPS Nr 2
Gwiezdna ZPS Nr 8

H ↑

Hajduka Mikołaja ZPS Nr 6
Hajnowska ZPS Nr 4
Halicka ZPS Nr 1
Hallera ZPS Nr 5
Hałki Stanisława ZPS Nr 2
Handlowa ZPS Nr 6
Hanki ZPS Nr 2
Harcerska ZPS Nr 6
Harnasiów ZPS Nr 2
Helska ZPS Nr 1
Herberta (Zbigniewa Herberta) ZPS Nr 8
Hetmańska ZPS Nr 4
Heweliusza ZPS Nr 8
Hiacyntowa ZPS Nr 1
Hiszpańska ZPS Nr 7
Holenderska ZPS Nr 7
Holownicza ZPS Nr 1
Honorowych Krwiodawców ZPS Nr 2
Horodniańska ZPS Nr 6
Hotelowa ZPS Nr 7
Hortensji ZPS Nr 1
Hoża ZPS Nr 1
Hubala ZPS Nr 2
Hurtowa ZPS Nr 6
Hutnicza ZPS Nr 1

I ↑

Iglasta ZPS Nr 1
Ikara ZPS Nr 8
Irlandzka ZPS Nr 7
Irysowa ZPS Nr 1

J ↑

Jachtowa ZPS Nr 1
Jacka ZPS Nr 2
Jagiellońska ZPS Nr 1
Jagiełły Władysława ZPS Nr 2
Jagienki ZPS Nr 4
Jagodowa ZPS Nr 1
Jałbrzykowskiego ZPS Nr 8
Jałowcowa ZPS Nr 5
Jana Pawła II ZPS Nr 8
Janosika ZPS Nr 2
Jaracza ZPS Nr 2
Jaroszówka ZPS Nr 2
Jarzębinowa ZPS Nr 5
Jasińskiego (Tadeusza Jasińskiego) ZPS Nr 6
Jaskółcza ZPS Nr 1
Jaskrów ZPS Nr 1
Jaspisowa ZPS Nr 2
Jastrzębia ZPS Nr 1
Jaśminowa ZPS Nr 5
Jaworowa ZPS Nr 5
Jelenia ZPS Nr 1
Jesienna ZPS Nr 2
Jesionowa ZPS Nr 5
Jęczmienna ZPS Nr 2
Jodłowa ZPS Nr 5
Jowisza ZPS Nr 8
Juranda ZPS Nr 1
Jurowiecka ZPS Nr 4
Jutrzenki ZPS Nr 2

K ↑

Kaczmarskiego (Jacka Kaczmarskiego) ZPS Nr 8
Kaczorowskiego ZPS Nr 6
Kadłubowa ZPS Nr 1
Kajki ZPS Nr 1
Kaktusowa ZPS Nr 1
Kalinowa ZPS Nr 5
Kalinowskiego ZPS Nr 3
Kameralna ZPS Nr 2
Kamienna ZPS Nr 2
Kanarkowa ZPS Nr 1
Kanonierska ZPS Nr 6
Kantora ZPS Nr 2
Kapitańska ZPS Nr 1
Kapralska ZPS Nr 2
Karłowicza ZPS Nr 2
Karmelowa ZPS Nr 1
Karnego ZPS Nr 2
Karpińskiego ZPS Nr 1
Karpowicza ZPS Nr 2
Karskiego Jana ZPS Nr 5
Kasprzaka ZPS Nr 2
Kaszmirowa ZPS Nr 8
Kasztanowa ZPS Nr 5
Kawaleryjska ZPS Nr 6
Kazaneckiego ZPS Nr 8
Kazimierza Wielkiego ZPS Nr 2
Kąpielowa ZPS Nr 1
Kątowa ZPS Nr 2
Kielecka ZPS Nr 6
Kiemliczów ZPS Nr 5
Kierunkowa ZPS Nr 2
Kijowska ZPS Nr 6
Kilińskiego ZPS Nr 6
Kirkora ZPS Nr 2
Kisielewskiego Stefana "Kisiela" ZPS Nr 3
Klepacka ZPS Nr 7
Klonowa ZPS Nr 7
Kluka ZPS Nr 2
Kłosowa ZPS Nr 2
Kmicica ZPS Nr 1
Knyszyńska ZPS Nr 8
Kobryńska ZPS Nr 4
Kochanowskiego ZPS Nr 6
Kokosowa ZPS Nr 5
Kolbego ZPS Nr 2
Kolejowa ZPS Nr 4
Kolonia Dojlidy ZPS Nr 1
Kolonijna ZPS Nr 1
Kolorowa ZPS Nr 1
Kołłątaja H. ZPS Nr 8
Kołodziejska ZPS Nr 1
Komandorska ZPS Nr 1
Kombatantów ZPS Nr 4
Komety ZPS Nr 8
Kominek ZPS Nr 6
Komisji Edukacji Narodowej ZPS Nr 8
Komunalna ZPS Nr 2
Konduktorska ZPS Nr 4
Konopnickiej ZPS Nr 1
Konstytucji 3-go Maja ZPS Nr 8
Konwaliowa ZPS Nr 7
Końcowa ZPS Nr 5
Kopciuszka ZPS Nr 2
Koperkowa ZPS Nr 1
Kopernika ZPS Nr 6
Koralowa ZPS Nr 2
Korczaka ZPS Nr 2
Kordiana ZPS Nr 2
Kormoranów ZPS Nr 1
Korycińska ZPS Nr 7
Korzeniowskiego ZPS Nr 1
Kosińskiego ZPS Nr 2
Kosmiczna ZPS Nr 8
Kossak (Simony Kossak) ZPS Nr 2
Kossak - Szczuckiej (Zofii Kossak - Szczuckiej) ZPS Nr 4
Koszykowa ZPS Nr 2
Kościałkowskiego Zyndrama ZPS Nr 2
Kościelna ZPS Nr 3
Kotwicowa ZPS Nr 1
Kowalska ZPS Nr 1
Kowieńska ZPS Nr 4
Kozłowa ZPS Nr 4
kpt Kazimierza Kamieńskiego "Huzar" ZPS Nr 8
Krakowska ZPS Nr 4
Krańcowa ZPS Nr 2
Krasińskiego ZPS Nr 6
Kraski ZPS Nr 1
Krasnoludków ZPS Nr 2
Kraszewskiego ZPS Nr 2
Krecia ZPS Nr 1
Kredytowa ZPS Nr 6

Kręta

ZPS Nr 6
Krokusowa ZPS Nr 1
Kropelkowa ZPS Nr 1
Królicza ZPS Nr 1
Królika ZPS Nr 2
Królowej Bony ZPS Nr 2
Królowej Jadwigi ZPS Nr 2
Krucza ZPS Nr 6
Kryniczna ZPS Nr 1
Kryształowa ZPS Nr 5
Krzywa ZPS Nr 1
Krzywoń A. ZPS Nr 7
Krzyżowa ZPS Nr 2
Księcia Kiejstuta ZPS Nr 2
Ks. Adama Abramowicza ZPS Nr 4
Ks. Jana Twardowskiego ZPS Nr 2
Ks. Kisiela ZPS Nr 6
Ks. Stefana Gristuna ZPS Nr 7
Ks. Suchowolca ZPS Nr 1
Księcia Witolda ZPS Nr 2
Księżycowa ZPS Nr 1
Kubańska ZPS Nr 7
Kujawska ZPS Nr 1
Kuronia ZPS Nr 1
Kuropatwia ZPS Nr 1
Kurpiowska ZPS Nr 6
Kwiatowa ZPS Nr 1

L ↑

Lawendowa ZPS Nr 7
Laurowa ZPS Nr 1
Lazurowa ZPS Nr 2
Leca ZPS Nr 2
Legionowa ZPS Nr 6
Lelewela ZPS Nr 2
Lema ZPS Nr 2
Leszczynowa ZPS Nr 5
Leśna ZPS Nr 1
Leśna Polana ZPS Nr 1
Leśne Echa ZPS Nr 1
Leśnej Jagody ZPS Nr 1
Letnia ZPS Nr 7
Letniska ZPS Nr 6
Lewandowskiego Walentego ZPS Nr 2
Lidzka ZPS Nr 4
Liliowa ZPS Nr 5
Liniarskiego Władysława ZPS Nr 3
Liniowa ZPS Nr 1
Lipowa parzyste nr 2 – 22 nieparzyste nr 1 – 43 ZPS Nr 3
Lipowa parzyste nr 24
 nieparzyste nr 45
ZPS Nr 4
Lisia ZPS Nr 6
Liściasta ZPS Nr 1
Litewska ZPS Nr 7
Lniana ZPS Nr 7
Lodowa ZPS Nr 5
Logarytmiczna ZPS Nr 1
Lubczykowa ZPS Nr 1
Lubelska ZPS Nr 6
Ludowa ZPS Nr 2
Lwowska ZPS Nr 1

Ł ↑

Łabędzia ZPS Nr 1
Ładna ZPS Nr 1
Łagodna ZPS Nr 8
Łańcucka ZPS Nr 4
Łącznikowa ZPS Nr 2
Łąkowa ZPS Nr 4
Łodzińskiego ZPS Nr 6
Łokietka Władysława ZPS Nr 2
Łomżyńska ZPS Nr 6
Łosia ZPS Nr 1
Łotewska ZPS Nr 7
Łucji Prus ZPS Nr 2
Łukowska ZPS Nr 6
Łużycka ZPS Nr 1

M ↑

Maciejki ZPS Nr 1
Macierzanki ZPS Nr 1
Mackiewicza ZPS Nr 8
Magazynowa ZPS Nr 6
Magnoliowa ZPS Nr 7
Majowa ZPS Nr 1
Makowa ZPS Nr 2
Makuszyńskiego ZPS Nr 2
Malachitowa ZPS Nr 2
Malczewskiego ZPS Nr 2
Malinowa ZPS Nr 5
Malinowskiego ZPS Nr 2
Malmeda Icchoka ZPS Nr 3
Malwowa ZPS Nr 1
Małopolska ZPS Nr 1
Mandarynkowa ZPS Nr 1
Marcinkiewicza ZPS Nr 2
Marczukowska (od ul. Hetmańskiej w kierunku ul. Spokojnej) ZPS Nr 4
Marczukowska (od ul. Hetmańskiej w kierunku ul. Stromej) ZPS Nr 7
Margerytki ZPS Nr 1
Marjańskiego Józefa ZPS Nr 3
Marmurowa ZPS Nr 4
Marsa ZPS Nr 8
Marynarska ZPS Nr 1
Masztowa ZPS Nr 1
Matejki ZPS Nr 2
Matematyczna ZPS Nr 1
Mazowiecka ZPS Nr 6
Mazowieckiego Tadeusza ZPS Nr 3
Mazurska ZPS Nr 1
Meksykańska ZPS Nr 7
Merkurego ZPS Nr 8
Mewy ZPS Nr 1
Michałowe Pole ZPS Nr 1
Mierosławskiego ZPS Nr 2
Miętowa ZPS Nr 8
Mickiewicza ZPS Nr 1
Mieszka I ZPS Nr 2
Mikołajczyka ZPS Nr 8
Milowa ZPS Nr 1
Miłosna ZPS Nr 7
Miłosza ZPS Nr 1
Miodowa ZPS Nr 7
Mławska ZPS Nr 6
Młoda ZPS Nr 2
Młynowa ZPS Nr 6
Mnożna ZPS Nr 1
Modlińska ZPS Nr 2
Modra ZPS Nr 2
Modrzewiowa ZPS Nr 1
Mohylowska ZPS Nr 6
Mokra ZPS Nr 1
Mongolska ZPS Nr 7
Moniuszki ZPS Nr 2
Morelowa ZPS Nr 5
Morska ZPS Nr 1
Mościckiego ZPS Nr 2
Motyla ZPS Nr 1
Mrówcza ZPS Nr 6
Murarska ZPS Nr 1
Myśliwska ZPS Nr 1

N ↑

Nad Potokiem ZPS Nr 1
Nadbużańska ZPS Nr 2
Nadrzeczna ZPS Nr 8
Naftowa ZPS Nr 1
Nagietkowa ZPS Nr 1
Nałkowskiej ZPS Nr 4
Narcyzowa ZPS Nr 1
Narewska ZPS Nr 8
Narodowych Sił Zbrojnych ZPS Nr 8
Nasienna ZPS Nr 1
Nasturcjowa ZPS Nr 1
Nefrytowa ZPS Nr 2
Neptuna ZPS Nr 8
Niedźwiedzia ZPS Nr 1
Niemcewicza ZPS Nr 2
Niemeńska ZPS Nr 2
Niewodnicka ZPS Nr 7
Niezapominajki ZPS Nr 1
Niska ZPS Nr 7
NMP Królowej Rodzin ZPS Nr 8
Norweska ZPS Nr 7
Norwida ZPS Nr 2
Nory Ney ZPS Nr 6
Notecka ZPS Nr 2
Nowa ZPS Nr 6
Nowakowskiego ZPS Nr 2
Nowatorska ZPS Nr 1
Nowogródzka ZPS Nr 4
Nowosielska ZPS Nr 7
Nowowarszawska ZPS Nr 1
Nowowiejskiego ZPS Nr 2
Nowy Świat ZPS Nr 3

O ↑

Obłoków ZPS Nr 2
Oboźna ZPS Nr 6
Obr. Westerplatte ZPS Nr 2
Obrębowa ZPS Nr 1
Oceaniczna ZPS Nr 1
Octowa ZPS Nr 6
Oczki Wojciecha ZPS Nr 2
Odeska ZPS Nr 6
Odległa ZPS Nr 2
Odrzańska ZPS Nr 2
Ofiar Obławy Augustowskiej ZPS Nr 5
Ofiar Majdanka ZPS Nr 2
Ogińskiego ZPS Nr 2
Ogrodniczki ZPS Nr 8
Ogrodowa ZPS Nr 4
Ogródki Działkowe "Pieczurki" ZPS Nr 2
Okrętowa ZPS Nr 1
Okrzei ZPS Nr 7
Oleandrów ZPS Nr 1
Olecka ZPS Nr 4
Oleńki ZPS Nr 5
Oliwkowa ZPS Nr 5
Olsztyńska ZPS Nr 4
Ołowiana ZPS Nr 6
Ondraszka ZPS Nr 2
Onyksowa ZPS Nr 2
Opolska ZPS Nr 1
Orbitalna ZPS Nr 8
Ordonówny ZPS Nr 8
Ordynacka ZPS Nr 1
Orkana ZPS Nr 8
Orla ZPS Nr 2
Orląt Grodzieńskich ZPS Nr 6
Orląt Lwowskich ZPS Nr 5
Oriona ZPS Nr 7
Orzechowa ZPS Nr 5
Orzeszkowej ZPS Nr 1
Osadnicza ZPS Nr 2
Oskara Sosnowskiego ZPS Nr 6
Ostrowiecka ZPS Nr 6
Ostrowskiego Michała ZPS Nr 2
Ostróżki ZPS Nr 1
Owocowa ZPS Nr 8
Owsiana ZPS Nr 8

P ↑

Paderewskiego ZPS Nr 6
Pagórkowa ZPS Nr 1
Pajęcza ZPS Nr 6
Pajkerta ZPS Nr 7
Palmowa ZPS Nr 5
Pałacowa ZPS Nr 4
Pancerna ZPS Nr 6
Paprociowa ZPS Nr 1
Parkowa ZPS Nr 1
Partyzantów ZPS Nr 2
Paska ZPS Nr 2
Paszkowskiego (Władysława Paszkowskiego) ZPS Nr 6
Pawia ZPS Nr 1
Pelargonii ZPS Nr 1
Perłowa ZPS Nr 1
Piaskowa ZPS Nr 1
Piasta ZPS Nr 2
Piastowska ZPS Nr 1
Pieczurki ZPS Nr 2
Pierwiastkowa ZPS Nr 1
Pietkiewicza ZPS Nr 8
Pietkuna ZPS Nr 8
Pietrasze ZPS Nr 2
Piękna ZPS Nr 6
Pileckiego ZPS Nr 8
Pińska ZPS Nr 6
Pionierska ZPS Nr 2
Pionowa ZPS Nr 1
Piotrkowska ZPS Nr 3
Piracka ZPS Nr 1
Plac Wyzwolenia ZPS Nr 4
Planetarna ZPS Nr 8
Plastusia ZPS Nr 2
Plater E. ZPS Nr 6
Plażowa ZPS Nr 1
Plutona ZPS Nr 8
Płaska ZPS Nr 4
Płocka ZPS Nr 4
Pływacka ZPS Nr 1
Pochyła ZPS Nr 8
Pod Krzywą ZPS Nr 1
Pod Lasem ZPS Nr 1
Podleśna ZPS Nr 1
Podłużna ZPS Nr 1
Podmokła ZPS Nr 1
Pogodna ZPS Nr 6
Pokładowa ZPS Nr 1
Polarna ZPS Nr 5
Pola Wincentego ZPS Nr 2
Poleska nieparzyste do nr 49 ZPS Nr 4
Poleska nieparzyste od nr 51 ZPS Nr 3
Polowa ZPS Nr 7
Polska ZPS Nr 7
Południowa ZPS Nr 6
Pomiarowa ZPS Nr 8
Pomocna ZPS Nr 2
Pomorska ZPS Nr 1
Poniatowskiego ZPS Nr 2
Popiełuszki parzyste od nr 36 do końca
nieparzyste od nr 37 do końca
ZPS Nr 7
Poprzeczna ZPS Nr 2
Poranna ZPS Nr 1
Portowa ZPS Nr 1
Portugalska ZPS Nr 7
Porzeczkowa ZPS Nr 5
Posejdona ZPS Nr 1
Potokowa ZPS Nr 1
Powstańców ZPS Nr 7
Powstańców Warszawy ZPS Nr 2
Pozioma ZPS Nr 1
Poziomkowa ZPS Nr 1
Północna ZPS Nr 3
Pracownicza ZPS Nr 6
Prądzyńskiego ZPS Nr 2
Produkcyjna ZPS Nr 8
Proletariacka ZPS Nr 3
Promienna ZPS Nr 4
Promowa ZPS Nr 1
Prosta ZPS Nr 6
Prowiantowa ZPS Nr 4
Próżna ZPS Nr 4
Prusa ZPS Nr 1
Prypecka ZPS Nr 2
Przechodnia ZPS Nr 6
Przejazd ZPS Nr 4
Przejściowa ZPS Nr 1
Przekątna ZPS Nr 6
Przelotowa ZPS Nr 1
Przemysłowa ZPS Nr 1
Przepiórki ZPS Nr 1
Przędzalniana ZPS Nr 8
Przygodna ZPS Nr 2
Przyjazna ZPS Nr 7
Przyrodnicza ZPS Nr 6
Przytorowa ZPS Nr 4
Przytulna ZPS Nr 2
Pszczela ZPS Nr 6
Pszeniczna ZPS Nr 1
Ptasia ZPS Nr 1
Puchalskiego ZPS Nr 2
Puchatka ZPS Nr 1
Pułaskiego ZPS Nr 6
Pułkowa ZPS Nr 2
Pusta ZPS Nr 2
Puszkina ZPS Nr 2
Pużaka Kazimierza ZPS Nr 2

R ↑

Racławicka ZPS Nr 4
Radosna ZPS Nr 2
Radziwłła Janusza ZPS Nr 5
Radziwonika Anatola  ZPS Nr 2
Radzymińska ZPS Nr 4
Raginisa Władysława ZPS Nr 2
Rakietowa ZPS Nr 8
Rećki Zbigniewa ZPS Nr 2
Reja ZPS Nr 7
Rejsowa ZPS Nr 1
Reytana (Tadeusza Reytana) ZPS Nr 5
Reymonta Władysława ZPS Nr 4
Robotnicza ZPS Nr 2
Rodzinna ZPS Nr 2
Rolna ZPS Nr 2
Romantyczna ZPS Nr 1
Rozmarynowa ZPS Nr 1
Równa ZPS Nr 6
Różana ZPS Nr 7
Róży Wiatrów ZPS Nr 2
Rubinowa ZPS Nr 2
Rubinowicza Wojciecha ZPS Nr 2
Ruczajowa ZPS Nr 1
Rumcajsa ZPS Nr 2
Rumiankowa ZPS Nr 7
Rumuńska ZPS Nr 7
Rybitwy ZPS Nr 1
Rybnika ZPS Nr 7
Rycerska ZPS Nr 2
Rynek Kościuszki parzyste od nr 6
 nieparzyste od nr 17
ZPS Nr 3
Rynek Kościuszki nieparzyste do nr 15,
parzyste do nr 4
ZPS Nr 6
Rysia ZPS Nr 1
Ryska ZPS Nr 4
Rzeczna ZPS Nr 1
Rzemieślnicza ZPS Nr 8
Rzeszowska ZPS Nr 1
Rzędziana ZPS Nr 5

S ↑

Sadowa ZPS Nr 2
Sandomierska ZPS Nr 2
Saperska ZPS Nr 2
Sapiehy Pawła ZPS Nr 5
Sarnia ZPS Nr 1
Sasanki ZPS Nr 1
Saska ZPS Nr 1
Satelitarna ZPS Nr 8
Saturna ZPS Nr 8
Sąsiedzka ZPS Nr 2
Scaleniowa ZPS Nr 8
Selmanowicza (Ppłk. Feliksa Selmanowicza) ZPS Nr 2
Sejneńska ZPS Nr 6
Sekcyjna ZPS Nr 2
Serbska ZPS Nr 7
Serwisowa ZPS Nr 7
Serwitutowa ZPS Nr 1
Sezamkowa ZPS Nr 1
Sępia ZPS Nr 1
Sieciowa ZPS Nr 1
Siedleckiego Wacława ZPS Nr 2
Siedzikówny ZPS Nr 2
Sielska ZPS Nr 2
Siemiatycka ZPS Nr 4
Sienkiewicza parzyste do nr 26
nieparzyste do nr 9
ZPS Nr 3
Sienkiewicza parzyste od nr 28
 nieparzyste od nr 11
ZPS Nr 4
Sienny Rynek ZPS Nr 6
Siewna ZPS Nr 2
Sikorki ZPS Nr 1
Sikorskiego ZPS Nr 7
Simoniuka Zbigniewa ZPS Nr 6
Sina ZPS Nr 2
Sitarska ZPS Nr 4
Skalna ZPS Nr 2
Skandynawska ZPS Nr 7
Skargi ZPS Nr 2
Skarżyskiego ZPS Nr 2
Skidelska ZPS Nr 4
Składowa ZPS Nr 6
Skłodowskiej ZPS Nr 6
Skorupska ZPS Nr 2
Skowronkowa ZPS Nr 1
Skrajna ZPS Nr 7
Skrzatów ZPS Nr 2
Skrzetuskiego Jana ZPS Nr 5
Sławińskiego ZPS Nr 6
Słoneczna ZPS Nr 6
Słonecznikowa ZPS Nr 7
Słonimska ZPS Nr 2
Słowacka ZPS Nr 7
Słowackiego ZPS Nr 1
Słoweńska ZPS Nr 7
Słowicza ZPS Nr 1
Sobieskiego Jana III ZPS Nr 4
Sobolewska ZPS Nr 1
Sokola ZPS Nr 1
Sokólska ZPS Nr 4
Solnicka ZPS Nr 1
Sosnowa ZPS Nr 6
Sowia ZPS Nr 2
Sowińskiego ZPS Nr 6
Sowlańska ZPS Nr 1
Spacerowa ZPS Nr 2
Spokojna ZPS Nr 4
Sporna ZPS Nr 4
Spółdzielcza ZPS Nr 3
Staffa ZPS Nr 2
Stalowa ZPS Nr 8
Starobojarska - parzyste do nr 16, nieparzyste do nr 15 ZPS Nr 2
Starobojarska parzyste od nr 18 
nieparzyste od nr 17
ZPS Nr 4
Stary Rynek ZPS Nr 2
Starosielce ZPS Nr 6
Staszica ZPS Nr 2
Stawowa ZPS Nr 1
Stepowa ZPS Nr 2
Sterowa ZPS Nr 1
Stoczni Gdańskiej ZPS Nr 1
Stokrotki ZPS Nr 1
Stołeczna ZPS Nr 4
Storczykowa ZPS Nr 7
Strażacka ZPS Nr 8
Stroma ZPS Nr 7
Struga ZPS Nr 2
Strumykowa ZPS Nr 1
Strusia ZPS Nr 1
Strzelecka ZPS Nr 6
Studzienna ZPS Nr 8
Sucharskiego ZPS Nr 2
Sukienna ZPS Nr 4
Suraska ZPS Nr 3
Suwalska ZPS Nr 4
Swobodna ZPS Nr 8
Sybiraków ZPS Nr 1
Syczewskiego ZPS Nr 2
Sympatyczna ZPS Nr 7
Synów Pułku ZPS Nr 2
Syriusza ZPS Nr 8
Szafirowa ZPS Nr 1
Szapiro Jakuba ZPS Nr 2
Szarych Szeregów ZPS Nr 7
Szaykowskiej ZPS Nr 8
Szczecińska ZPS Nr 1
Szczęśliwa ZPS Nr 2
Szczuczyńska ZPS Nr 6
Szczygla ZPS Nr 2
Szeroka ZPS Nr 8
Szewko ZPS Nr 8
Szkolna ZPS Nr 7
Szkwałowa ZPS Nr 1
Szmaragdowa ZPS Nr 2
Szosa Ełcka ZPS Nr 8
Szpacza ZPS Nr 1
Szpitalna ZPS Nr 6
Szronowa ZPS Nr 5
Szwajcarska ZPS Nr 7
Sztormowa ZPS Nr 1
Szymanowskiego ZPS Nr 2
Szymańskiego ZPS Nr 2
Szyszkowa ZPS Nr 5

Ś ↑

Ścianka ZPS Nr 6
Ściegiennego ZPS Nr 2
Śląska ZPS Nr 1
Ślusarska ZPS Nr 4
Śmiała ZPS Nr 1
Śnieżna ZPS Nr 5
Środkowa ZPS Nr 2
Św. Anny ZPS Nr 6
Św. Grzegorza Peradze ZPS Nr 1
Św. Jana Chrzciciela ZPS Nr 1
Św. Jerzego ZPS Nr 6
Św. Józefa ZPS Nr 2
Św. Kazimierza ZPS Nr 5
Św. Krzysztofa ZPS Nr 5
Św. Kingi ZPS Nr 6
Św. Mikołaja ZPS Nr 3
Św. Ojca Pio ZPS Nr 1
Św. Proroka Eliasza ZPS Nr 1
Św. Rocha ZPS Nr 4
Św. Wojciecha ZPS Nr 1
Świerkowa ZPS Nr 6
Świętojańska ZPS Nr 1
Świętokrzyska ZPS Nr 8
Świsłocka ZPS Nr 4

T ↑

Tarasowa ZPS Nr 2
Tarnowska ZPS Nr 2
Tetmajera ZPS Nr 8
Techniczna ZPS Nr 7
Tęczowa ZPS Nr 6
Tkacka ZPS Nr 8
Topazowa ZPS Nr 2
Torańskiej Teresy ZPS Nr 2
Toruńska ZPS Nr 6
Towarowa ZPS Nr 2
Transportowa ZPS Nr 6
Traugutta ZPS Nr 2
Trawiasta ZPS Nr 2
Troczewskiego ZPS Nr 7
Tulipanowa ZPS Nr 1
Turkusowa ZPS Nr 2
Turowskiego ZPS Nr 7
Turystyczna ZPS Nr 1
Tuwima ZPS Nr 8
Tygrysia ZPS Nr 1

U ↑

Ubocze ZPS Nr 7
Ukośna ZPS Nr 8
Ukraińska ZPS Nr 7
Ułamkowa ZPS Nr 1
Ułańska ZPS Nr 6
Upalna ZPS Nr 7
Urana ZPS Nr 8
Urocza ZPS Nr 1
Ustronna ZPS Nr 2
Uśmiechu ZPS Nr 2

W ↑

Wakacyjna ZPS Nr 1
Wallenroda K. ZPS Nr 2
Waniliowa ZPS Nr 1
Wańkowicza ZPS Nr 2
Wapienna ZPS Nr 6
Warecka ZPS Nr 6
Warmińska ZPS Nr 1
Warneńczyka (Władysława Warneńczyka) ZPS Nr 2
Warszawska - nieparzyste od nr 23 do końca
parzyste od nr 32 do końca
ZPS Nr 1
Warszawska - parzyste do nr 22
nieparzyste do nr 21
ZPS Nr 4
Warsztatowa ZPS Nr 7
Warzywna ZPS Nr 2
Waryńskiego Ludwika ZPS Nr 3
Wasilkowska ZPS Nr 2
Waszyngtona ZPS Nr 6
Watykańska ZPS Nr 7
Wąska ZPS Nr 4
Wąska parzyste od nr 24 nieparzyste od nr 37 ZPS Nr 2
Wczasowa ZPS Nr 1
Wenecka ZPS Nr 7
Wenus ZPS Nr 8
Wesoła ZPS Nr 6
Węgierki ZPS Nr 2
Węgierska ZPS Nr 7
Węglowa ZPS Nr 2
Wiadukt ZPS Nr 6
Wiankowa ZPS Nr 2
Wiatrakowa ZPS Nr 8
Wiązowa ZPS Nr 5
Widok ZPS Nr 8
Wiedeńska ZPS Nr 7
Wiejska ZPS Nr 6
Wielkopolska ZPS Nr 1
Wieniawskiego ZPS Nr 2
Wierzbowa ZPS Nr 8
Wiesława Janickiego ZPS Nr 2
Wietnamska ZPS Nr 7
Wiewiórcza ZPS Nr 1
Wigierska ZPS Nr 1
Wiklinowa ZPS Nr 2
Wiktorii ZPS Nr 2
Wilcza ZPS Nr 1
Wilejki ZPS Nr 2
Wileńska ZPS Nr 4
Wiosenna ZPS Nr 6
Wiosłowa ZPS Nr 1
Wiślana ZPS Nr 2
Wiśniowa ZPS Nr 5
Witebska ZPS Nr 6
Witosa ZPS Nr 7
Wilejki ZPS Nr 2
Włoska ZPS Nr 7
Włościańska ZPS Nr 2
Włókiennicza ZPS Nr 3
Wodna ZPS Nr 1
Wojskowa ZPS Nr 6
Wolińska ZPS Nr 1
Wołkowa Wiktora ZPS Nr 2
Wołkowyska ZPS Nr 4
Wołodyjowskiego ZPS Nr 6
Wołyńska ZPS Nr 1
Wrocławska ZPS Nr 7
Wróbla ZPS Nr 2
Wróblewskiego ZPS Nr 8
Wrzosowa ZPS Nr 5
Wschodnia ZPS Nr 2
Wspaniała ZPS Nr 5
Wspólna ZPS Nr 6
Wybickiego ZPS Nr 2
Wydmowa ZPS Nr 1
Wyki ZPS Nr 2
Wylotna ZPS Nr 2
Wymarzona ZPS Nr 2
Wysoka ZPS Nr 8
Wysoki Stoczek ZPS Nr 8
Wysockiego (Władysława Wysockiego) ZPS Nr 2
Wyspiańskiego ZPS Nr 2
Wyszyńskiego ZPS Nr 6

Z ↑

Zabłudowska ZPS Nr 1
Zachodnia ZPS Nr 6
Zacisze ZPS Nr 2
Zagłoby ZPS Nr 1
Zagórki ZPS Nr 1
Zagórna ZPS Nr 5
Zagumienna ZPS Nr 4
Zajęcza ZPS Nr 1
Zakątek ZPS Nr 6
Zalesie ZPS Nr 1
Zamenhofa Ludwika ZPS Nr 3
Zamoyskiego Jana ZPS Nr 5
Zana ZPS Nr 2
Zapiecek ZPS Nr 6
Zapolskiej ZPS Nr 2
Zarzeckiej ZPS Nr 7
Zaściańska ZPS Nr 1
Zatokowa ZPS Nr 1
Zaułek Bracki ZPS Nr 1
Zaułek Kłodzki ZPS Nr 1
Zaułek Łęczycki ZPS Nr 1
Zaułek Olsztyński ZPS Nr 1
Zaułek Podhalański ZPS Nr 1
Zaułek Podlaski ZPS Nr 1
Zaułek Zakopiański ZPS Nr 1
Zawady ZPS Nr 5
Zawadzka ZPS Nr 2
Zawilców ZPS Nr 1
Zbożowa ZPS Nr 1
Zdrojowa ZPS Nr 6
Zdrowa ZPS Nr 1
Zgody ZPS Nr 2
Zielna ZPS Nr 6
Zielona ZPS Nr 1
Zielone Jabłuszko ZPS Nr 1
Zielone Wzgórze ZPS Nr 8
Zielonogórska ZPS Nr 7
Ziemska ZPS Nr 2
Zimowa ZPS Nr 7
Ziołowa ZPS Nr 2
Złota ZPS Nr 4
Zoli ZPS Nr 2
Zuchów ZPS Nr 1
Zwierzyniecka parzyste do nr 44
nieparzyste do nr 21
ZPS Nr 6
Zwierzyniecka od nr 29 do końca ZPS Nr 1
Zwycięstwa ZPS Nr 4
Zygmunta Augusta ZPS Nr 2
Zygmunta Starego ZPS Nr 2

Ź ↑

Źródlana ZPS Nr 1

Ż ↑

Żabia ZPS Nr 3
Żaglowa ZPS Nr 1
Żeglarska ZPS Nr 1
Żelazna ZPS Nr 6
Żeromskiego ZPS Nr 6
Żmichowskiej ZPS Nr 2
Żniwna ZPS Nr 2
Żołnierska ZPS Nr 2
Żółkiewskiego ZPS Nr 2
Żółta ZPS Nr 6
Żółwia ZPS Nr 1
Żubrów ZPS Nr 1
Żurawia ZPS Nr 1
Żwirki i Wigury ZPS Nr 1
Żwirowa ZPS Nr 2
Żytnia ZPS Nr 3
Żyzna ZPS Nr 2