Zespoły Pracowników Socjalnych

Zasady korzystania z pomocy, patrz: Poradnictwo socjalne

ZPS Nr 1

ul. Mieszka I 8c

85 748-20-27
85 748-20-28
85 748-20-57

ZPS Nr 2

ul. Siewna 2

85 653-85-20
85 653-85-21
85 653-85-22
85 675-12-71
85 675-12-72

ZPS Nr 3

ul. Sienkiewicza 53

85 653-86-63
85 653-86-64
85 653-86-65
85 743-54-02

ZPS Nr 4

ul. Radzymińska 16

85 662-88-01
85 662-88-02
85 662-88-09
85 652-69-02

ZPS Nr 5

ul. Gen. Józefa Hallera 8

85 653-23-04
85 653-23-05
85 654-02-05
85 654-02-49

ZPS Nr 6

ul. Gen. Józefa Bema 2

85 742-29-47
85 742-29-67
85 742-29-74
85 747-03-10
85 747-03-83

ZPS Nr 7

ul. Storczykowa 5

85 652-51-78
85 654-69-76
85 654-69-77
85 654-69-78
85 661-03-21
85 661-03-22

ZPS Nr 8

ul. Swobodna 24

85 653-23-02
85 653-23-07
85 653-23-69
85 662-00-77
85 662-00-80
85 662-88-00

ZPS Nr 9

ul. Witosa 38

85 879-78-00
do
85 879-78-17

ZPS Nr 11
d. s. bezdomnych
(obszar całego miasta)
____________________

d. s cudzoziemców
(obszar całego miasta)

ul. Biała 13/33

85 653-73-56
85 688-63-92
85 688-63-93
___________________

85 688-63-92
85 740-60-78
85 733-08-93

 

Aby sprawdzić, który Zespół Pracowników Socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku (ZPS) obejmuje swoim terenem działania Twoją ulicę, kliknij odpowiednią literę (pierwsza litera nazwy Twojej ulicy):             

  
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  

M  N  O  P  R  S  Ś  T  U  W  Z  Ź  Ż

1-9 ↑

42 Pułku Piechoty ZPS Nr 2
11 listopada ZPS Nr 6

A ↑

Abramowicza Adama ks. ZPS Nr 4
Afrodyty ZPS Nr 2
Agatki ZPS Nr 2
Agawy ZPS Nr 1
Akacjowa ZPS Nr 5
Akademicka ZPS Nr 3
Aksamitna ZPS Nr 8
Alabastrowa ZPS Nr 2
Albatrosa ZPS Nr 1
Aleja 1000-lecia PP ZPS Nr 4
Aleja Ignacego Jana Paderewskiego  ZPS Nr 6
Aleja Jana Pawła II ZPS Nr 9
Aleja Konstytucji 3-go maja ZPS Nr 8
Aleja Niepodległości ZPS Nr 7
Aleja  marsz. Piłsudskiego Józefa ZPS Nr 3
Aleja Solidarności ZPS Nr 9
Algebraiczna ZPS Nr 1
Aliny ZPS Nr 2
Ametystowa ZPS Nr 2
Ananasowa ZPS Nr 1
Andromedy ZPS Nr 7
Andrukiewicza Stanisława ks. ZPS Nr 1
Angielska ZPS Nr 6
Anny Jagiellonki ZPS Nr 2
Antoniewicza Jerzego ZPS Nr 2
Antoniuk Fabryczny ZPS Nr 5
Antoniukowska parzyste ZPS Nr 4
Antoniukowska nieparzyste ZPS Nr 8
Arbuzowa ZPS Nr 1
Armatnia ZPS Nr 3
Armii Krajowej ZPS Nr 9
Arktyczna ZPS Nr 5
Arnikowa ZPS Nr 1
Artyleryjska ZPS Nr 3
Asnyka Adama ZPS Nr 9
Astronautów ZPS Nr 8
Astrów ZPS Nr 1
Atłasowa ZPS Nr 8
Augustowska ZPS Nr 1
Azaliowa ZPS Nr 1

B ↑

Bacewicz Grażyny ZPS Nr 2
Bacieczki do ul. Jana Pawła II ZPS Nr 8
Bacieczki od nr 219 do końca ZPS Nr 9
Baczyńskiego Krzysztofa Kamila ZPS Nr 2
Bagienna ZPS Nr 2
Bagnowska ZPS Nr 2
Bagnówka - Kolonia ZPS Nr 2
Bajeczna ZPS Nr 1
Balladyny ZPS Nr 2
Bałtycka ZPS Nr 7
Banachiewicza Tadeusza ZPS Nr 2
Baranowicka ZPS Nr 1
Bartnicza ZPS Nr 1
Barszczańska ZPS Nr 7
Baśniowa ZPS Nr 2
Batalionów Chłopskich ZPS Nr 9
Batorego Stefana ZPS Nr 2
Bażantarska ZPS Nr 6
Bednarska ZPS Nr 1
Belgijska ZPS Nr 7
Bełzy Władysława ZPS Nr 4
Berberysowa ZPS Nr 1
Berezyńska ZPS Nr 2
Biała ZPS Nr 3
Białkowskiego Karola ZPS Nr 2
Białostoczek ZPS Nr 4
Białoruska ZPS Nr 7
Białowieska ZPS Nr 1
Białówny Ireny dr. ZPS Nr 3
Biebrzańska ZPS Nr 2
Bielska ZPS Nr 4
Bitwy Białostockiej ZPS Nr 4
Blokowa ZPS Nr 8
Błękitna ZPS Nr 2
Bł. ks. Michała Sopoćki  ZPS Nr 4
Boboli Andrzeja św. ZPS Nr 9
Bobrów ZPS Nr 1
Bociania ZPS Nr 1
Boczna ZPS Nr 2
Bogusławskiego Wojciecha ZPS Nr 2
Bohaterów Monte Cassino ZPS Nr 4
Bohaterów Getta ZPS Nr 3
Bohuna ZPS Nr 5
Borsucza ZPS Nr 1
Boruty ZPS Nr 2
Botaniczna ZPS Nr 3
Boya-Żeleńskiego Tadeusza ZPS Nr 2
Bracka ZPS Nr 1
Branickiego Jana Klemensa ZPS Nr 1
Brańska ZPS Nr 1
Braterska ZPS Nr 6
Bratkowa ZPS Nr 7
Brodowicza Zygmunta ZPS Nr 2
Broniewskiego Władysława ZPS Nr 8
Browarowa ZPS Nr 1
Brukowa ZPS Nr 4
Brylantowa ZPS Nr 2
Brzechwy Jana ZPS Nr 2
Brzegowa ZPS Nr 1
Brzeska ZPS Nr 4
Brzoskwiniowa ZPS Nr 1
Brzostowskiego Karola ZPS Nr 2
Brzozowa ZPS Nr 5
Budowlana ZPS Nr 8
Bukowa ZPS Nr 5
Bukowskiego Stanisława ZPS Nr 2
Bukszpanowa ZPS Nr 1
Bulwary Ireny Sendlerowej ZPS Nr 3
Bulwary ks. Stanisława Hałko ZPS Nr 4
Bułgarska ZPS Nr 6
Bursztynowa ZPS Nr 2
Burzowa ZPS Nr 1
Buska ZPS Nr 4
Busolowa ZPS Nr 1
Bydgoska ZPS Nr 6
Bystra ZPS Nr 8
Bystrzycka ZPS Nr 2

C ↑ 

Cała ZPS Nr 1
Cedrowa ZPS Nr 5
Celownicza ZPS Nr 6
Cementowa ZPS Nr 6
Ceramiczna ZPS Nr 1
Chabrowa ZPS Nr 2
Chełmońskiego Józefa ZPS Nr 2
Chełmska ZPS Nr 6
Chętnika Adama ZPS Nr 2
Chłodna ZPS Nr 5
Chłopska ZPS Nr 2
Chmielna ZPS Nr 4
Chmielowa ZPS Nr 5
Chodkiewicza Karola ZPS Nr 2
Chopina Fryderyka ZPS Nr 2
Choroszczańska ZPS Nr 9
Chorwacka ZPS Nr 7
Chrobrego Bolesława ZPS Nr 1
Ciasna ZPS Nr 2
Cicha ZPS Nr 2
Ciechanowska ZPS Nr 6
Cienista ZPS Nr 1
Cieplińskiego Łukasza płk. ZPS Nr 2
Ciepła ZPS Nr 4
Ciesielska ZPS Nr 1
Cieszyńska ZPS Nr 6
Ciołkowskiego Konstantego ZPS Nr 1
Cisowa ZPS Nr 5
Cukiniowa ZPS Nr 1
Cumownicza ZPS Nr 1
Cyfrowa ZPS Nr 1
Cygańska ZPS Nr 6
Cypiska ZPS Nr 2
Cyprysowa ZPS Nr 5
Cyrkoniowa ZPS Nr 2
Cytrusowa ZPS Nr 1
Cytrynowa ZPS Nr 1
Czackiego Tadeusza ZPS Nr 3
Czarna ZPS Nr 6
Czarnej Hańczy ZPS Nr 2
Czarnieckiego Stefana ZPS Nr 2
Czereśniowa ZPS Nr 1
Czerwonego Kapturka ZPS Nr 2
Czeska ZPS Nr 7
Częstochowska ZPS Nr 3
Czysta ZPS Nr 3

D ↑ 

Daktylowa ZPS Nr 5
Daleka ZPS Nr 2
Daliowa ZPS Nr 1
Dąbrowskiego Jana Henryka ZPS Nr 3
Dąbrowskiej Marii ZPS Nr 9
Depowa ZPS Nr 6
Deszczowa ZPS Nr 1
Dębowa ZPS Nr 5
Diamentowa ZPS Nr 2
Długa ZPS Nr 8
Dobra ZPS Nr 2
Dodatnia ZPS Nr 1
Dojlidy Fabryczne ZPS Nr 1
Dojlidy Górne ZPS Nr 1
Dojlidzka ZPS Nr 1
Dojnowska ZPS Nr 1
Dokerów ZPS Nr 1
Dolina Stawów ZPS Nr 1
Dolistowska ZPS Nr 2
Dolna ZPS Nr 5
Domeyki Ignacego ZPS Nr 2
Domki Jowisza ZPS Nr 8
Dożynkowa ZPS Nr 2
Drewniana ZPS Nr 1
Drzewna ZPS Nr 1
Drzymały Wojciecha ZPS Nr 2
Dubois Stanisława ZPS Nr 6
Dunikowskiego Xawerego ZPS Nr 2
Duńska ZPS Nr 7
Dworska ZPS Nr 8
Dyngusowa ZPS Nr 2
Dywizjonu 303 ZPS Nr 1
Działkowa ZPS Nr 8
Dziecinna ZPS Nr 8
Dzielna ZPS Nr 6
Dziemiana Jarosława ZPS Nr 2
Dziesięciny ZPS Nr 5
Dzikiej Róży ZPS Nr 1
Dzwonkowa ZPS Nr 1
Dźwińska ZPS Nr 2

E ↑ 

Edukacyjna ZPS Nr 1
Ekologiczna ZPS Nr 6
Elektronowa ZPS Nr 8
Elektryczna ZPS Nr 1
Elewatorska ZPS Nr 7
Esperantystów ZPS Nr 8
Estońska ZPS Nr 7

F ↑ 

Fabryczna parzyste nr 2 - 50 nieparzyste nr 1 – 67 ZPS Nr 4
Fabryczna parzyste od nr 52 nieparzyste od nr 69 ZPS Nr 2
Falowa ZPS Nr 1
Familijna ZPS Nr 2
Fiedorowicza Konrada ZPS Nr 8
Figowa ZPS Nr 5
Filipowicza Feliksa ZPS Nr 6
Fińska ZPS Nr 7
Fiołkowa ZPS Nr 1
Folwarczna ZPS Nr 1
Francuska ZPS Nr 7
Fredry Aleksandra ZPS Nr 2
Fregatowa ZPS Nr 1
Funkcyjna ZPS Nr 1

G ↑ 

Gajcego Tadeusza Stefana ZPS Nr 9
Gajowa ZPS Nr 5
Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa ZPS Nr 9
Gdańska ZPS Nr 1
Gedymina ZPS Nr 2
Gen. Andersa: parzyste do nr 38, nieparzyste do nr 57 ZPS Nr 2
Gen. Andersa: parzyste od nr 40 do końca, nieparzyste od nr 59 do końca ZPS Nr 4
Gen. Bema Józefa ZPS Nr 6
Gen. George'a Smitha Pattona ZPS Nr 8
Gen. Grota-Roweckiego Stefana ZPS Nr 2
Gen. Hallera Józefa ZPS Nr 5
Gen. Kleberga Franciszka ZPS Nr 8
Gen. Okulickiego Leopolda ZPS Nr 8
Gen. Orlicz-Dreszera Gustawa ZPS Nr 5
Gen. Maczka Stanisława ZPS Nr 5
Gen. Sikorskiego Władysława  ZPS Nr 9
Gen. Sosabowskiego Stanisława ZPS Nr 2
Gen. Sowińskiego Józefa ZPS Nr 6
Gen. Sulika Nikodema ZPS Nr 2
Geodetów ZPS Nr 2
Geometryczna ZPS Nr 1
Gerberowa ZPS Nr 1
Giżycka ZPS Nr 4
Gliniana ZPS Nr 2
Gliwicka ZPS Nr 1
Glogera Zygmunta ZPS Nr 2
Głowackiego Bartosza ZPS Nr 4
Gminna ZPS Nr 1
Gnieźnieńska ZPS Nr 6
Gogola Mikołaja ZPS Nr 2
Gołdapska ZPS Nr 4
Gołębia ZPS Nr 6
Gospodarska ZPS Nr 1
Goszczyńskiego Seweryna ZPS Nr 2
Gościnna ZPS Nr 2
Goździkowa ZPS Nr 1
Górna ZPS Nr 1
Górnicza ZPS Nr 1
Grabowa ZPS Nr 1
Grabowskiego Antoniego ZPS Nr 8
Gradowa ZPS Nr 2
Grajewska ZPS Nr 3
Grażyny ZPS Nr 6
Grecka ZPS Nr 7
Gristuna Stefana ks.  ZPS Nr 7
Grochowa ZPS Nr 3
Grodzieńska ZPS Nr 4
Gromadzka ZPS Nr 8
Grottgera Artura ZPS Nr 3
Gródecka ZPS Nr 1
Gruntowa ZPS Nr 9
Grunwaldzka ZPS Nr 6
Grzeczna ZPS Nr 9
Grzybowskiego Pawła ks. ZPS Nr 7
Gwiazdkowa ZPS Nr 2
Gwiezdna ZPS Nr 8

H ↑ 

Hajduka Mikołaja ZPS Nr 6
Hajnowska ZPS Nr 4
Hake Czesława płk. ZPS Nr 1
Halicka ZPS Nr 1
Hałki Stanisława ZPS Nr 2
Handlowa ZPS Nr 6
Hanki ZPS Nr 2
Harcerska ZPS Nr 6
Harnasiów ZPS Nr 2
Helska ZPS Nr 1
Herberta Zbigniewa  ZPS Nr 8
Hetmańska  ZPS Nr 9
Heweliusza Jana ZPS Nr 8
Hiacyntowa ZPS Nr 1
Hiszpańska ZPS Nr 7
Holenderska ZPS Nr 7
Holownicza ZPS Nr 1
Honorowych Krwiodawców ZPS Nr 2
Horodniańska ZPS Nr 6
Hotelowa ZPS Nr 7
Hortensji ZPS Nr 1
Hoża ZPS Nr 1
Hubala Majora ZPS Nr 2
Hurtowa ZPS Nr 6
Hutnicza ZPS Nr 1

 

I ↑

Iglasta ZPS Nr 1
Ikara ZPS Nr 8
Irlandzka ZPS Nr 7
Irysowa ZPS Nr 1

 

J ↑

Jachtowa ZPS Nr 1
Jacka ZPS Nr 2
Jagiellońska ZPS Nr 1
Jagiełły Władysława ZPS Nr 2
Jagienki ZPS Nr 4
Jagodowa ZPS Nr 1
Jałbrzykowskiego Romualda ks. abp. ZPS Nr 9
Jałowcowa ZPS Nr 5
Janosika ZPS Nr 2
Jaracza Stefana ZPS Nr 2
Jaroszówka ZPS Nr 2
Jarzębinowa ZPS Nr 5
Jasińskiego Tadeusza  ZPS Nr 6
Jaskółcza ZPS Nr 1
Jaskrów ZPS Nr 1
Jaspisowa ZPS Nr 2
Jastrzębia ZPS Nr 1
Jaśminowa ZPS Nr 5
Jaworowa ZPS Nr 5
Jelenia ZPS Nr 1
Jesienna ZPS Nr 2
Jesionowa ZPS Nr 5
Jęczmienna ZPS Nr 2
Jodłowa ZPS Nr 5
Jowisza ZPS Nr 8
Juranda ZPS Nr 1
Jurowiecka ZPS Nr 4
Jutrzenki ZPS Nr 2

 

K ↑

Kaczmarskiego Jacka  ZPS Nr 8
Kaczorowskiego Ryszarda ZPS Nr 6
Kadłubowa ZPS Nr 1
Kajki Michała ZPS Nr 1
Kaktusowa ZPS Nr 1
Kalicińskiego Andrzeja prof. ZPS Nr 1
Kalinowa ZPS Nr 5
Kalinowskiego Konstantego ZPS Nr 3
Kameliowa ZPS Nr 1
Kameralna ZPS Nr 2
Kamienna ZPS Nr 2
Kanarkowa ZPS Nr 1
Kanonierska ZPS Nr 6
Kantora Tadeusza ZPS Nr 2
Kapitana Kazimierza Kamieńskiego "Huzar" ZPS Nr 8
Kapitana Wojska Polskiego Weroniki Topór ZPS Nr 3
Kapitańska ZPS Nr 1
Kapralska ZPS Nr 2
Karłowicza Mieczysława ZPS Nr 2
Karmelowa ZPS Nr 1
Karnego Alfonsa ZPS Nr 2
Karpińskiego Franciszka ZPS Nr 1
Karpowicza Aleksandra ZPS Nr 2
Karskiego Jana ZPS Nr 5
Kasprzaka Marcina ZPS Nr 2
Kaszmirowa ZPS Nr 8
Kasztanowa ZPS Nr 5
Kawaleryjska ZPS Nr 6
Kazaneckiego Wiesława ZPS Nr 8
Kazimierza Wielkiego ZPS Nr 2
Kąpielowa ZPS Nr 1
Kątowa ZPS Nr 2
Kielecka ZPS Nr 6
Kiemliczów ZPS Nr 5
Kierunkowa ZPS Nr 2
Kijowska ZPS Nr 6
Kilińskiego Jana ZPS Nr 3
Kirkora ZPS Nr 2
Kisiela  Edwarda ks. abp. ZPS Nr 6
Kisielewskiego Stefana "Kisiela" ZPS Nr 3
Klepacka ZPS Nr 7
Klimkiewiczowej Jadwigi  ZPS Nr 9
Klonowa ZPS Nr 7
Kluka Jana Krzysztofa ZPS Nr 2
Kłosowa ZPS Nr 2
Kmicica ZPS Nr 1
Knyszyńska ZPS Nr 8
Kobryńska ZPS Nr 9
Kochanowskiego Jana ZPS Nr 6
Kokosowa ZPS Nr 5
Kolbego Maksymiliana Marii św. ZPS Nr 2
Kolejowa ZPS Nr 9
Kolonia Dojlidy ZPS Nr 1
Kolonijna ZPS Nr 1
Kolorowa ZPS Nr 1
Kołłątaja Hugo ZPS Nr 8
Kołodziejska ZPS Nr 1
Komandorska ZPS Nr 1
Kombatantów ZPS Nr 4
Komety ZPS Nr 8
Kominek ZPS Nr 6
Komisji Edukacji Narodowej ZPS Nr 8
Komunalna ZPS Nr 2
Konduktorska ZPS Nr 9
Konopnickiej Marii ZPS Nr 1
Konwaliowa ZPS Nr 7
Końcowa ZPS Nr 5
Kopciuszka ZPS Nr 2
Koperkowa ZPS Nr 1
Kopernika Mikołaja ZPS Nr 6
Koralowa ZPS Nr 2
Korczaka Janusza ZPS Nr 2
Kordiana ZPS Nr 2
Kormoranów ZPS Nr 1
Korycińska ZPS Nr 7
Korzeniowskiego Józefa Konrada ZPS Nr 1
Kosińskiego Konstantego ZPS Nr 2
Kosmiczna ZPS Nr 8
Kossak Simony  ZPS Nr 2
Kossak – Szczuckiej Zofii  ZPS Nr 9
Koszykowa ZPS Nr 2
Kościałkowskiego Zyndrama ZPS Nr 2
Kościelna ZPS Nr 3
Kotwicowa ZPS Nr 1
Kowalska ZPS Nr 1
Kowieńska ZPS Nr 4
Kozłowa ZPS Nr 4
Krakowska ZPS Nr 4
Krańcowa ZPS Nr 2
Krasińskiego Zygmunta ZPS Nr 3
Kraski ZPS Nr 1
Krasnoludków ZPS Nr 2
Kraszewskiego Józefa Ignacego ZPS Nr 2
Krecia ZPS Nr 1
Kredytowa ZPS Nr 6
Kręta ZPS Nr 6
Krokusowa ZPS Nr 1
Kropelkowa ZPS Nr 1
Królicza ZPS Nr 1
Królika Mieczysława inż. ZPS Nr 2
Królowej Bony ZPS Nr 2
Królowej Jadwigi ZPS Nr 2
Krótka ZPS Nr 6
Krucza ZPS Nr 6
Kryniczna ZPS Nr 1
Kryształowa ZPS Nr 5
Krzywa ZPS Nr 1
Krzywoń Anieli ZPS Nr 7
Krzywoustego Bolesława ZPS Nr 2
Krzyżowa ZPS Nr 2
Księcia Kiejstuta ZPS Nr 2
Księcia Witolda ZPS Nr 2
Księżycowa ZPS Nr 1
Kubańska ZPS Nr 7
Kujawska ZPS Nr 1
Kuronia Jacka ZPS Nr 1
Kuropatwia ZPS Nr 1
Kurpiowska ZPS Nr 6
Kwiatowa ZPS Nr 1

L ↑

Lawendowa ZPS Nr 7
Laurowa ZPS Nr 1
Lazurowa ZPS Nr 2
Leca Stanisława ZPS Nr 2
Legionowa ZPS Nr 3
Lelewela Joachima ZPS Nr 2
Lema Stanisława ZPS Nr 2
Leszczynowa ZPS Nr 5
Leśna ZPS Nr 1
Leśna Polana ZPS Nr 1
Leśne Echa ZPS Nr 1
Leśnej Jagody ZPS Nr 1
Letnia ZPS Nr 7
Letniska ZPS Nr 6
Lewandowskiego Walentego ZPS Nr 2
Lidzka ZPS Nr 4
Liliowa ZPS Nr 5
Limonkowa ZPS Nr 5
Liniarskiego Władysława ZPS Nr 3
Liniowa ZPS Nr 1
Lipowa  ZPS Nr 3
Lisia ZPS Nr 6
Liściasta ZPS Nr 1
Litewska ZPS Nr 7
Lniana ZPS Nr 7
Lodowa ZPS Nr 5
Logarytmiczna ZPS Nr 1
Lubczykowa ZPS Nr 1
Lubelska ZPS Nr 6
Ludowa ZPS Nr 2
Lwowska ZPS Nr 1

Ł ↑

Łabędzia ZPS Nr 1
Ładna ZPS Nr 1
Łagodna ZPS Nr 8
Łańcucka ZPS Nr 4
Łącznikowa ZPS Nr 2
Łąkowa ZPS Nr 4
Łodzińskiego Piotra ZPS Nr 6
Łokietka Władysława ZPS Nr 2
Łomżyńska ZPS Nr 6
Łosia ZPS Nr 1
Łotewska ZPS Nr 7
Łucji Prus ZPS Nr 2
Łukowska ZPS Nr 6
Łużycka ZPS Nr 1

M ↑

Maciejki ZPS Nr 1
Macierzanki ZPS Nr 1
Mackiewicza Józefa ZPS Nr 8
Magazynowa ZPS Nr 6
Magnoliowa ZPS Nr 7
Majowa ZPS Nr 1
Makowa ZPS Nr 2
Makuszyńskiego Kornela ZPS Nr 2
Malachitowa ZPS Nr 2
Malczewskiego Jacka ZPS Nr 2
Malinowa ZPS Nr 5
Malinowskiego Franciszka ZPS Nr 2
Malmeda Icchoka ZPS Nr 3
Malwowa ZPS Nr 1
Małopolska ZPS Nr 1
Mandarynkowa ZPS Nr 1
Marcinkiewicza Józefa ZPS Nr 2
Marczukowska  ZPS Nr 9
Margerytki ZPS Nr 1
Marjańskiego Józefa ZPS Nr 3
Marmurowa ZPS Nr 4
Marsa ZPS Nr 8
Marynarska ZPS Nr 1
Masztowa ZPS Nr 1
Matejki Jana ZPS Nr 2
Matematyczna ZPS Nr 1
Mazowiecka ZPS Nr 6
Mazowieckiego Tadeusza ZPS Nr 3
Mazurska ZPS Nr 1
Meksykańska ZPS Nr 7
Merkurego ZPS Nr 8
Metrologów ZPS Nr 6
Mewy ZPS Nr 1
Michałowe Pole ZPS Nr 1
Mierosławskiego Ludwika ZPS Nr 2
Miętowa ZPS Nr 8
Mickiewicza Adama ZPS Nr 1
Mieszka I ZPS Nr 2
Mikołajczyka Stanisława ZPS Nr 8
Milowa ZPS Nr 1
Miłosna ZPS Nr 9
Miłosza Czesława ZPS Nr 1
Miodowa ZPS Nr 7
Mławska ZPS Nr 6
Młoda ZPS Nr 2
Młynowa ZPS Nr 6
Mnożna ZPS Nr 1
Modlińska ZPS Nr 2
Modra ZPS Nr 2
Modrzewiowa ZPS Nr 1
Modzelewskiego Karola  ZPS Nr 1
Mohylowska ZPS Nr 6
Mokra ZPS Nr 1
Mongolska ZPS Nr 7
Moniuszki ZPS Nr 2
Morelowa ZPS Nr 5
Morska ZPS Nr 1
Mościckiego Ignacego ZPS Nr 2
Motoszko Michała ZPS Nr 4
Motyla ZPS Nr 1
Mrówcza ZPS Nr 6
Murarska ZPS Nr 1
Myśliwska ZPS Nr 1

N ↑

Nad Potokiem ZPS Nr 1
Nadbużańska ZPS Nr 2
Nadrzeczna ZPS Nr 8
Naftowa ZPS Nr 1
Nagietkowa ZPS Nr 1
Nałkowskiej Zofii ZPS Nr 9
Narcyzowa ZPS Nr 1
Narewska ZPS Nr 4
Narodowych Sił Zbrojnych ZPS Nr 8
Nasienna ZPS Nr 1
Nasturcjowa ZPS Nr 1
Nefrytowa ZPS Nr 2
Nektarynkowa ZPS Nr 1
Neptuna ZPS Nr 8
Niedźwiedzia ZPS Nr 1
Niemcewicza Juliana Ursyna ZPS Nr 2
Niemeńska ZPS Nr 2
Niewodnicka ZPS Nr 7
Niezapominajki ZPS Nr 1
Niska ZPS Nr 9
NMP Królowej Rodzin ZPS Nr 8
Norweska ZPS Nr 7
Norwida Cypriana Kamila ZPS Nr 2
Nory Ney ZPS Nr 3
Notecka ZPS Nr 2
Nowa ZPS Nr 6
Nowakowskiego Seweryna ZPS Nr 2
Nowatorska ZPS Nr 1
Nowogródzka ZPS Nr 4
Nowosielska ZPS Nr 7
Nowowarszawska ZPS Nr 1
Nowowiejskiego Feliksa ZPS Nr 2
Nowy Świat ZPS Nr 3

O ↑

Obłockiego Krzysztofa ZPS Nr 7
Obłoków ZPS Nr 2
Oboźna ZPS Nr 6
Obrońców Westerplatte ZPS Nr 2
Obrębowa ZPS Nr 1
Oceaniczna ZPS Nr 1
Octowa ZPS Nr 6
Oczki Wojciecha ZPS Nr 2
Odeska ZPS Nr 6
Odległa ZPS Nr 2
Odrzańska ZPS Nr 2
Ofiar Obławy Augustowskiej ZPS Nr 5
Ofiar Majdanka ZPS Nr 2
Ogińskiego ZPS Nr 2
Ogrodniczki ZPS Nr 8
Ogrodowa ZPS Nr 4
Ogródki Działkowe "Pieczurki" ZPS Nr 2
Okrętowa ZPS Nr 1
Okrzei Stefana ZPS Nr 7
Oleandrów ZPS Nr 1
Olecka ZPS Nr 4
Oleńki ZPS Nr 5
Olimpijska ZPS Nr 7
Oliwkowa ZPS Nr 5
Olsztyńska ZPS Nr 4
Ołowiana ZPS Nr 6
Ondraszka ZPS Nr 2
Onyksowa ZPS Nr 2
Opolska ZPS Nr 1
Orbitalna ZPS Nr 8
Ordonówny Hanki ZPS Nr 8
Ordynacka ZPS Nr 1
Orkana Władysława ZPS Nr 8
Orla ZPS Nr 2
Orląt Grodzieńskich ZPS Nr 6
Orląt Lwowskich ZPS Nr 5
Oriona ZPS Nr 8
Orzechowa ZPS Nr 5
Orzeszkowej Elizy ZPS Nr 1
Osadnicza ZPS Nr 2
Oskara Sosnowskiego ZPS Nr 6
Ostrowiecka ZPS Nr 6
Ostrowskiego Michała ZPS Nr 2
Ostróżki ZPS Nr 1
Owocowa ZPS Nr 8
Owsiana ZPS Nr 4

P ↑

Pagórkowa ZPS Nr 1
Pajęcza ZPS Nr 6
Pajkerta Edwarda ZPS Nr 7
Palmowa ZPS Nr 5
Pałacowa ZPS Nr 4
Pancerna ZPS Nr 6
Paprociowa ZPS Nr 1
Parkowa ZPS Nr 3
Partyzantów ZPS Nr 2
Paska Jana Chryzostoma ZPS Nr 2
Paszkowskiego Władysława   ZPS Nr 6
Pawia ZPS Nr 1
Pelargonii ZPS Nr 1
Perłowa ZPS Nr 1
Peszkowskiego Zdzisława ks.  ZPS Nr 8
Piaskowa ZPS Nr 1
Piasta ZPS Nr 2
Piastowska ZPS Nr 1
Pieczurki ZPS Nr 2
Pierwiastkowa ZPS Nr 1
Pietkiewicza Michała ZPS Nr 8
Pietkuna Witolda ks. ZPS Nr 8
Pietrasze ZPS Nr 2
Piękna ZPS Nr 6
Pigwowa ZPS Nr 5
Pileckiego Witolda Rotmistrza ZPS Nr 8
Pińska ZPS Nr 6
Pionierska ZPS Nr 2
Pionowa ZPS Nr 1
Piotrkowska ZPS Nr 3
Piracka ZPS Nr 1
Pisara Samuela  ZPS Nr 4
Pistacjowa ZPS Nr 5
Plac Wyzwolenia ZPS Nr 4
Planetarna ZPS Nr 8
Plastusia ZPS Nr 2
Plater Emilii ZPS Nr 6
Plażowa ZPS Nr 1
Plutona ZPS Nr 8
Płaska ZPS Nr 9
Płocka ZPS Nr 4
Pływacka ZPS Nr 1
Pochyła ZPS Nr 8
Pod Krzywą ZPS Nr 1
Pod Lasem ZPS Nr 1
Podleśna ZPS Nr 3
Podłużna ZPS Nr 1
Podmokła ZPS Nr 1
Pogodna ZPS Nr 6
Pokładowa ZPS Nr 1
Polarna ZPS Nr 5
Pola Wincentego ZPS Nr 2
Poleska  ZPS Nr 4
Polowa ZPS Nr 7
Polska ZPS Nr 7
Południowa ZPS Nr 6
Pomiarowa ZPS Nr 8
Pomocna ZPS Nr 2
Pomorska ZPS Nr 1
Poniatowskiego Józefa Księcia ZPS Nr 2
Popiełuszki Jerzego ks.  ZPS Nr 9
Poprzeczna ZPS Nr 2
Poranna ZPS Nr 1
Portowa ZPS Nr 1
Portugalska ZPS Nr 7
Porzeczkowa ZPS Nr 5
Posejdona ZPS Nr 1
Potokowa ZPS Nr 1
Powstańców ZPS Nr 9
Powstańców Warszawy ZPS Nr 2
Pozioma ZPS Nr 1
Poziomkowa ZPS Nr 1
Północna ZPS Nr 3
Pracownicza ZPS Nr 6
Praw Kobiet ZPS Nr 1
Prądzyńskiego Ignacego ZPS Nr 2
Produkcyjna ZPS Nr 8
Proletariacka ZPS Nr 3
Promienna ZPS Nr 9
Promowa ZPS Nr 1
Prosta ZPS Nr 6
Prowiantowa ZPS Nr 9
Próżna ZPS Nr 4
Prusa Bolesława ZPS Nr 1
Prypecka ZPS Nr 2
Przechodnia ZPS Nr 6
Przejazd ZPS Nr 3
Przejściowa ZPS Nr 1
Przekątna ZPS Nr 6
Przelotowa ZPS Nr 1
Przemysłowa ZPS Nr 1
Przepiórki ZPS Nr 1
Przędzalniana ZPS Nr 8
Przygodna ZPS Nr 2
Przyjazna ZPS Nr 9
Przyrodnicza ZPS Nr 6
Przytorowa ZPS Nr 4
Przytulna ZPS Nr 2
Pszczela ZPS Nr 6
Pszeniczna ZPS Nr 1
Ptasia ZPS Nr 1
Puchalskiego Karola ZPS Nr 2
Puchatka ZPS Nr 1
Pułaskiego Kazimierza ZPS Nr 6
Pułkowa ZPS Nr 2
Pusta ZPS Nr 2
Puszkina Aleksandra ZPS Nr 2
Pużaka Kazimierza ZPS Nr 2

R ↑

Racławicka ZPS Nr 4
Radosna ZPS Nr 2
Radziwłła Janusza ZPS Nr 5
Radziwonika Anatola por. ZPS Nr 2
Radzymińska ZPS Nr 4
Raginisa Władysława ZPS Nr 2
Rakietowa ZPS Nr 8
Rećki Zbigniewa ZPS Nr 2
Reja Mikołaja ZPS Nr 7
Rejsowa ZPS Nr 1
Reytana Tadeusza  ZPS Nr 5
Reymonta Władysława ZPS Nr 9
Robotnicza ZPS Nr 2
Rodzinna ZPS Nr 2
Rolna ZPS Nr 2
Romantyczna ZPS Nr 1
Rozmarynowa ZPS Nr 1
Równa ZPS Nr 6
Różana ZPS Nr 7
Róży Wiatrów ZPS Nr 2
Rubinowa ZPS Nr 2
Rubinowicza Wojciecha ZPS Nr 2
Ruczajowa ZPS Nr 1
Rumcajsa ZPS Nr 2
Rumiankowa ZPS Nr 7
Rumuńska ZPS Nr 7
Rybitwy ZPS Nr 1
Rybnika ZPS Nr 7
Rycerska ZPS Nr 2
Rynek Kościuszki  ZPS Nr 3
Rysia ZPS Nr 1
Ryska ZPS Nr 4
Rzeczna ZPS Nr 1
Rzemieślnicza ZPS Nr 8
Rzeszowska ZPS Nr 1
Rzędziana ZPS Nr 5

S ↑

Sadowa ZPS Nr 2
Sandomierska ZPS Nr 2
Saperska ZPS Nr 2
Sapiehy Pawła ZPS Nr 5
Sarnia ZPS Nr 1
Sasanki ZPS Nr 1
Saska ZPS Nr 1
Satelitarna ZPS Nr 8
Saturna ZPS Nr 8
Sąsiedzka ZPS Nr 2
Scaleniowa ZPS Nr 8
Selmanowicza Feliksa ppłk.  ZPS Nr 2
Sejneńska ZPS Nr 6
Sekcyjna ZPS Nr 2
Serbska ZPS Nr 7
Serwisowa ZPS Nr 7
Serwitutowa ZPS Nr 1
Sezamkowa ZPS Nr 1
Sępia ZPS Nr 1
Sieciowa ZPS Nr 1
Siedleckiego Wacława ZPS Nr 2
Siedzikówny Danuty ZPS Nr 2
Sielska ZPS Nr 2
Siemiatycka ZPS Nr 4
Sienkiewicza parzyste do nr 26 nieparzyste do nr 9 ZPS Nr 3
Sienkiewicza parzyste od nr 28  nieparzyste od nr 11 ZPS Nr 4
Sienny Rynek ZPS Nr 6
Siewna ZPS Nr 2
Sikorki ZPS Nr 1
Simoniuka Zbigniewa  ZPS Nr 3
Sina ZPS Nr 2
Sitarska ZPS Nr 4
Skalna ZPS Nr 2
Skandynawska ZPS Nr 7
Skargi Piotra ZPS Nr 2
Skarżyskiego Stanisława ZPS Nr 2
Skidelska ZPS Nr 4
Składowa ZPS Nr 6
Skłodowskiej-Curie Marii ZPS Nr 3
Skorupska ZPS Nr 2
Skowronkowa ZPS Nr 1
Skrajna ZPS Nr 9
Skrzatów ZPS Nr 2
Skrzetuskiego Jana ZPS Nr 5
Sławińskiego Witolda ZPS Nr 6
Słomkowa ZPS Nr 2
Słoneczna ZPS Nr 6
Słonecznikowa ZPS Nr 7
Słonimska ZPS Nr 2
Słowacka ZPS Nr 7
Słowackiego Juliusza ZPS Nr 3
Słoweńska ZPS Nr 7
Słowicza ZPS Nr 1
Sobieskiego Jana III ZPS Nr 4
Sobolewska ZPS Nr 1
Sokola ZPS Nr 1
Sokólska ZPS Nr 4
Solnicka ZPS Nr 1
Sopoćki bł. ks. Michała ZPS Nr 4
Sosnowa ZPS Nr 6
Sowia ZPS Nr 2
Sowlańska ZPS Nr 1
Spacerowa ZPS Nr 2
Spokojna ZPS Nr 9
Sporna ZPS Nr 4
Spółdzielcza ZPS Nr 3
Staffa Leopolda ZPS Nr 2
Stalowa ZPS Nr 4
Starobojarska - parzyste do nr 16, nieparzyste do nr 15 ZPS Nr 2
Starobojarska parzyste od nr 18  nieparzyste od nr 17 ZPS Nr 4
Stary Rynek ZPS Nr 2
Starosielce ZPS Nr 6
Staszica ZPS Nr 2
Stawowa ZPS Nr 1
Stelmachowskiego Andrzeja prof.  ZPS Nr 8
Stepowa ZPS Nr 2
Sterowa ZPS Nr 1
Stoczni Gdańskiej ZPS Nr 1
Stokrotki ZPS Nr 1
Stołeczna ZPS Nr 4
Storczykowa ZPS Nr 7
Strażacka ZPS Nr 8
Stroma ZPS Nr 9
Struga Andrzeja ZPS Nr 2
Strumykowa ZPS Nr 1
Strusia ZPS Nr 1
Strzelecka ZPS Nr 6
Studzienna ZPS Nr 8
Sucharskiego Henryka mjr. ZPS Nr 2
Suchowolca  Stanisława ks. ZPS Nr 1
Sudecka ZPS Nr 1
Sukienna ZPS Nr 4
Suraska ZPS Nr 3
Suwalska ZPS Nr 4
Swobodna ZPS Nr 8
Sybiraków ZPS Nr 1
Syczewskiego Aleksandra ks. ZPS Nr 2
Sycylijska ZPS Nr 7
Sympatyczna ZPS Nr 9
Synów Pułku ZPS Nr 2
Syriusza ZPS Nr 8
Szafirowa ZPS Nr 1
Szapiro Jakuba ZPS Nr 2
Szarych Szeregów ZPS Nr 9
Szaykowskiej Berty ZPS Nr 8
Szczecińska ZPS Nr 1
Szczęśliwa ZPS Nr 2
Szczuczyńska ZPS Nr 6
Szczygla ZPS Nr 2
Szendzielarza Zygmunta mjr. "Łupaszko"  ZPS Nr 1
Szeroka ZPS Nr 8
Szewko ZPS Nr 8
Szkolna ZPS Nr 7
Szkwałowa ZPS Nr 1
Szmaragdowa ZPS Nr 2
Szosa Ełcka ZPS Nr 8
Szpacza ZPS Nr 1
Szpitalna ZPS Nr 3
Szronowa ZPS Nr 5
Szwajcarska ZPS Nr 7
Sztormowa ZPS Nr 1
Szymanowskiego Karola ZPS Nr 2
Szymańskiego Bolesława ZPS Nr 2
Szyszkowa ZPS Nr 5

Ś ↑

Ścianka ZPS Nr 6
Ściegiennego Piotra ks. ZPS Nr 2
Śląska ZPS Nr 1
Ślusarska ZPS Nr 9
Śmiała ZPS Nr 1
Śnieżna ZPS Nr 5
Środkowa ZPS Nr 2
Św. Anny ZPS Nr 3
Św. Grzegorza Peradze ZPS Nr 1
Św. Jana Chrzciciela ZPS Nr 1
Św. Jerzego ZPS Nr 6
Św. Józefa ZPS Nr 2
Św. Kazimierza ZPS Nr 5
Św. Krzysztofa ZPS Nr 5
Św. Kingi ZPS Nr 6
Św. Mikołaja ZPS Nr 3
Św. Ojca Pio ZPS Nr 1
Św. Proroka Eliasza ZPS Nr 1
Św. Rocha ZPS Nr 4
Św. Wojciecha ZPS Nr 2
Świerkowa ZPS Nr 6
Świętojańska ZPS Nr 3
Świętokrzyska ZPS Nr 5
Świsłocka ZPS Nr 4

T ↑

Tarasowa ZPS Nr 2
Tarnowska ZPS Nr 2
Tatarakowa ZPS Nr 5
Tetmajera Kazimierza ZPS Nr 8
Techniczna ZPS Nr 7
Tęczowa ZPS Nr 6
Tkacka ZPS Nr 8
Tomkowida Aleksandra ks. ZPS Nr 1
Topazowa ZPS Nr 2
Torańskiej Teresy ZPS Nr 2
Toruńska ZPS Nr 6
Towarowa ZPS Nr 2
Transportowa ZPS Nr 6
Traugutta Romualda ZPS Nr 2
Trawiasta ZPS Nr 2
Troczewskiego Zbigniewa ZPS Nr 7
Tulipanowa ZPS Nr 1
Turkusowa ZPS Nr 2
Turowskiego Józefa ZPS Nr 7
Turystyczna ZPS Nr 1
Tuwima Juliana ZPS Nr 8
Twardowskiego Jana ks.   ZPS Nr 2
Tygrysia ZPS Nr 1

U ↑

Ubocze ZPS Nr 7
Ukośna ZPS Nr 4
Ukraińska ZPS Nr 7
Ułamkowa ZPS Nr 1
Ułańska ZPS Nr 6
Upalna ZPS Nr 9
Urana ZPS Nr 8
Urocza ZPS Nr 1
Ustronna ZPS Nr 2
Uśmiechu ZPS Nr 2

W ↑

Wajdy Andrzeja ZPS Nr 2
Wakacyjna ZPS Nr 1
Wallenroda Konrada ZPS Nr 2
Waniliowa ZPS Nr 1
Wańkowicza Melchiora ZPS Nr 2
Wapienna ZPS Nr 6
Warecka ZPS Nr 6
Warmińska ZPS Nr 1
Warneńczyka Władysława  ZPS Nr 2
Warszawska - nieparzyste od nr 23 do końca parzyste od nr 32 do końca ZPS Nr 1
Warszawska - parzyste do nr 22 nieparzyste do nr 21 ZPS Nr 4
Warsztatowa ZPS Nr 7
Warzywna ZPS Nr 2
Waryńskiego Ludwika ZPS Nr 3
Wasilewskiego Bernarda mjr. ZPS Nr 1
Wasilkowska ZPS Nr 2
Waszyngtona Jerzego ZPS Nr 3
Watykańska ZPS Nr 7
Wąska do  nr 6 parzyste, do nr 25 nieparzyste ZPS Nr 4
Wąska od nr 24 parzyste od nr 37 nieparzyste ZPS Nr 2
Wczasowa ZPS Nr 1
Welurowa ZPS Nr 5
Wenecka ZPS Nr 7
Wenus ZPS Nr 8
Wesoła ZPS Nr 3
Węgierki Aleksandra ZPS Nr 2
Węgierska ZPS Nr 7
Węglowa ZPS Nr 2
Wiadukt ZPS Nr 6
Wiankowa ZPS Nr 2
Wiatrakowa ZPS Nr 4
Wiązowa ZPS Nr 5
Widok ZPS Nr 4
Wiedeńska ZPS Nr 7
Wiejska ZPS Nr 6
Wielkopolska ZPS Nr 1
Wieniawskiego ZPS Nr 2
Wierzbowa ZPS Nr 8
Wiesława Janickiego ZPS Nr 2
Wietnamska ZPS Nr 7
Wiewiórcza ZPS Nr 1
Wigierska ZPS Nr 1
Wiklinowa ZPS Nr 2
Wiktorii ZPS Nr 2
Wilcza ZPS Nr 1
Wilejki ZPS Nr 2
Wileńska ZPS Nr 4
Wiosenna ZPS Nr 6
Wiosłowa ZPS Nr 1
Wiślana ZPS Nr 2
Wiśniowa ZPS Nr 5
Witebska ZPS Nr 6
Witosa Wincentego ZPS Nr 9
Wilejki ZPS Nr 2
Włoska ZPS Nr 7
Włościańska ZPS Nr 2
Włókiennicza ZPS Nr 3
Wodna ZPS Nr 1
Wojskowa ZPS Nr 3
Wolińska ZPS Nr 1
Wołkowa Wiktora ZPS Nr 2
Wołkowyska ZPS Nr 4
Wołodyjowskiego ZPS Nr 3
Wołyńska ZPS Nr 1
Wrocławska ZPS Nr 7
Wróbla ZPS Nr 2
Wróblewskiego ZPS Nr 8
Wrzosowa ZPS Nr 5
Wschodnia ZPS Nr 2
Wspaniała ZPS Nr 5
Wspólna ZPS Nr 6
Wybickiego ZPS Nr 2
Wydmowa ZPS Nr 1
Wyki ZPS Nr 2
Wylotna ZPS Nr 2
Wymarzona ZPS Nr 2
Wysoka ZPS Nr 4
Wysoki Stoczek ZPS Nr 9
Wysockiego Władysława ZPS Nr 2
Wyspiańskiego Stanisława ZPS Nr 2
Wyszyńskiego Stefana ks. kard. ZPS Nr 4

Z ↑

Zabłudowska ZPS Nr 1
Zachodnia ZPS Nr 6
Zacisze ZPS Nr 2
Zagłoby ZPS Nr 1
Zagórki ZPS Nr 1
Zagórna ZPS Nr 5
Zagumienna ZPS Nr 4
Zajęcza ZPS Nr 1
Zakątek ZPS Nr 6
Zalesie ZPS Nr 1
Zambrowska ZPS Nr 6
Zamenhofa Ludwika ZPS Nr 3
Zamoyskiego Jana ZPS Nr 5
Zana Tomasza ZPS Nr 2
Zapiecek ZPS Nr 6
Zapolskiej ZPS Nr 2
Zarzeckiej ZPS Nr 7
Zaściańska ZPS Nr 1
Zatokowa ZPS Nr 1
Zaułek Bracki ZPS Nr 1
Zaułek Kłodzki ZPS Nr 1
Zaułek Łęczycki ZPS Nr 1
Zaułek Olsztyński ZPS Nr 1
Zaułek Podhalański ZPS Nr 1
Zaułek Podlaski ZPS Nr 1
Zaułek Zakopiański ZPS Nr 1
Zawady ZPS Nr 5
Zawadzka ZPS Nr 2
Zawilców ZPS Nr 1
Zbożowa ZPS Nr 1
Zdrojowa ZPS Nr 6
Zdrowa ZPS Nr 1
Zgody ZPS Nr 2
Zielna ZPS Nr 6
Zielona ZPS Nr 1
Zielone Jabłuszko ZPS Nr 1
Zielone Wzgórze ZPS Nr 4
Zielonogórska ZPS Nr 7
Ziemska ZPS Nr 2
Zimowa ZPS Nr 7
Ziołowa ZPS Nr 2
Złota ZPS Nr 4
Zoli Emila ZPS Nr 2
Zuchów ZPS Nr 1
Zwierzyniecka parzyste do nr 44 nieparzyste do nr 21 ZPS Nr 6
Zwierzyniecka od nr 29 do końca ZPS Nr 1
Zwycięstwa ZPS Nr 9
Zygmunta Augusta Króla ZPS Nr 2
Zygmunta Starego Króla ZPS Nr 2

Ź ↑

Źródlana ZPS Nr 1

Ż ↑

Żabia ZPS Nr 3
Żaglowa ZPS Nr 1
Żeglarska ZPS Nr 1
Żelazna ZPS Nr 3
Żeromskiego Stefana ZPS Nr 6
Żmichowskiej Narcyzy ZPS Nr 2
Żniwna ZPS Nr 2
Żołnierska ZPS Nr 2
Żółkiewskiego Stanisława ZPS Nr 2
Żółta ZPS Nr 6
Żółwia ZPS Nr 1
Żubrów ZPS Nr 1
Żurawia ZPS Nr 1
Żwirki i Wigury ZPS Nr 1
Żwirowa ZPS Nr 2
Żytnia ZPS Nr 3
Żyzna ZPS Nr 2