Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do nas: +48 85 879 79 50 deafInformacja o MOPR w PJM sign languageTłumacz języka migowego

Poradnik interesanta

W dniu 28 lutego 2024r. Prezydent Miasta Białegostoku Pan Tadeusz Truskolaski odwiedził seniorów w Klubie „Senior+” przy ul. Białej 13/33. Prezydentowi towarzyszyła Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku Pani Agnieszka Górska. Prezydent uczestniczył w zajęciach muzycznych, teatralnych oraz w zajęciach brydża sportowego prowadzonych w Klubie.

Opis zdjęć:

  1. Pan Prezydent i Pani Dyrektor stoją zwróceni twarzami w stronę sali, mężczyzna stoi za biurkiem na którym jest instrument muzyczny. Po prawej stronie cztery seniorki siedzą na krzesłach, dwie z nich trzymają w ręku śpiewniki.
  2. Pan Prezydent stoi twarzą zwrócony w stronę instrumentu muzycznego, na którym jest rozłożony śpiewnik. Seniorzy siedzą na krzesłach trzymają w ręku śpiewniki.
  3. Stojąca kobieta trzyma w ręku kartki. Pan Prezydent siedzi przy stole ze skierowaną ręką w kierunku stojącej kobiety.
  4. Pan Prezydent siedzi przy stole z trzema seniorami, na stole leżą karty i pomoce do gry w brydża. Obok stoi instruktor brydża sportowego. Przy drugim stoliku osoby siedzą na krzesłach i trzymają w ręku karty.
Edytuj
Na skróty
Zobacz także
Kontakty
Najważniejsze dane kontaktowe
w jednym miejscu.
E-Usługi
Załatw sprawę przez Internet, w sposób szybki i wygodny nie wychodząc z domu.
Zasiłek pielęgnacyjny
Przysługuję m. in. niepełnosprawnemu dziecku i seniorom.
Dodatek mieszkaniowy
Forma pomocy związania z zajmowaniem lokalu mieszkalnego.
Wysokość świadczenia pielęgnacyjnego od 1 stycznia 2024 r. wynosi 2 988,00 zł miesięcznie.

Becikowe
Jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia się dziecka
Sprawdź również
Ważne instytucje i programy