Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do nas: +48 85 879 79 50 deafInformacja o MOPR w PJM sign languageTłumacz języka migowego

Poradnik interesanta

W dniu 15 grudnia 2022 r. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Białymstoku zaprosił 180 dzieci i ich rodziców na fascynującą zabawę połączoną z aktywnością fizyczną na stadionie Miejskim w Białymstoku. Spotkanie zostało uroczyście  zainaugurowane przez Pana Zbigniewa Nikitorowicza – Zastępcę Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Panią Agnieszkę Górską
– Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku.
Zaproszenie dzieci i ich rodziców miało na celu krzewienie kultury fizycznej poprzez sport tj. gry zespołowe, ćwiczenia fizyczne, a w szczególności taniec. Spotkanie miało również na celu walor terapeutyczny poprzez wzmocnienie relacji w rodzinie, poprawę sprawności fizycznej oraz niwelowanie lęków przed podejmowaniem aktywnych, zorganizowanych form zajęć ruchowych. Dodatkową atrakcją była wizyta św. Mikołaja z prezentami dla dzieci oraz pokaz tańca sportowego.

Zdjęcie nr 1: W przestronnym pomieszczeniu przed stojącymi dziećmi tyłem do obiektywu przemawia Pan Prezydent. Obok stoją: Pani Dyrektor, Mikołaj i dwie śnieżynki.

Zdjęcie nr 2: Przed dziećmi stojącym tyłem do obiektywu Pan Prezydent rozmawia z Mikołajem w asyście śnieżynek. Pani Dyrektor stoi z boku po prawej stronie.

Zdjęcie nr 3: Wśród grupki dzieci Pan Prezydent rozmawia z Mikołajem. Obok stoją śnieżynki i Pani Dyrektor.

Edytuj
Na skróty
Zobacz także
Kontakty
Najważniejsze dane kontaktowe
w jednym miejscu.
E-Usługi
Załatw sprawę przez Internet, w sposób szybki i wygodny nie wychodząc z domu.
Zasiłek pielęgnacyjny
Przysługuję m. in. niepełnosprawnemu dziecku i seniorom.
Dodatek mieszkaniowy
Forma pomocy związania z zajmowaniem lokalu mieszkalnego.
Wysokość świadczenia pielęgnacyjnego od 1 stycznia 2023 r. wynosi 2 458,00 zł miesięcznie.

Becikowe
Jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia się dziecka
Sprawdź również
Ważne instytucje i programy