W dniu 12 kwietnia 2025 r w Klubie „Senior+”, odbyło się spotkanie edukacyjne dotyczące systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w Białymstoku, którego celem było zwiększenie świadomości ekologicznej wśród seniorów.
System gospodarowania odpadami komunalnymi w Białymstoku
- Szczegóły



