W dniu 26 marca 2025 r. odbyło się spotkanie edukacyjne z edukatorami zdrowotnymi Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. Tematem spotkania była promocja zdrowego stylu życia oraz profilaktyka chorób. Duże zainteresowanie seniorów wzbudziły informacje na temat zasad korzystania z leczenia uzdrowiskowego. Na zakończenie każdy uczestnik mógł poddać się badaniu i uzyskać analizę składu ciała, BMI oraz określenie wieku metabolicznego ciała.
Spotkanie edukacyjne z Podlaskim Oddziałem Wojewódzkiego NFZ
- Szczegóły



